Triplog:Triplog seçkin resmi

triplog sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Triplog seçkin resmi Anasayfa, seçkin resimlerden birinin giriş bölümünün sergilendiği bir bölüme sahiptir. Bu bölümde, okuyuculara triplog'un ürettiği en başarılı içerik örnekleri sergilenmektedir. Şimdiye kadar Ana Sayfaya çıkmış resimleri ve bu ay çıkacak olan resimleri arşiv sayfasında bulabilirsiniz. Bu ayın resimleri hakkında fikir, öneri ve eleştirileriniz için Triplog tartışma:Triplog seçkin resmi sayfasını kullanınız.

Resmin ana sayfaya çıkabilmesi için seçkin resim statüsünde olması gerekmektedir (herhangi bir resmi aday göstermek için bkz: Triplog:Triplog seçkin resmi adayları). Günün seçkin resimleri konusunda daha fazla bilgi için bkz: Triplog:Triplog seçkin resmi/Yönerge.

Seçkin resim sorumluları Admin ana sayfaya çıkacak olan resimlerin düzeninden ve sistemin sağlıklı işleyişinden sorumludur. Konuyla ilgili bilgi almak veya herhangi bir sorun bildirmek için lütfen Kullanıcı mesaj:Admin sayfasına mesaj bırakın.

Seçkin içerik:

Seçkin resim araçları:

Anasayfaya çıkan seçkin resimler ile ilgili öneri ve sorunları bu sayfadan bildirebilirsiniz.

Bu sayfa için önbelleği boşaltınAna sayfa önbelleğini boşaltın.

Triplog seçkin resmi

Ormanlı Plajı
İstanbul Çatalca ilçesi Ormanlı mahallesinde bulunan plaj Karadeniz'in serin sularında yüzmek isteyenlerin tercih ettiği bir yerdir. Sahili ve kumsalı yüzmeye çok uygun olan plaj hafta sonu İstanbul'un yoğunluğundan uzaklaşmak için sizler için iyi bir alternatif olacaktır.

Fotoğraf: Triplog


Gelecek haftanın Triplog seçkin resmi

Edirne Lavanta Festivali
Edirne de bu sene ikincisi düzenlenen "II. Edirne Lavanta Tarla Günleri" ile görsel bir şölene doyacaksınız. Haziran ayı içerisinde düzenlenen etkinlik (10-16 Haziran) 6 gün sürmektedir. Herkesin katılabildiği bu etkinlik ücretsizdir. Etkinliği Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü tarafından düzenlenmektedir.

Fotoğraf: Özgür ŞenTriplog:Triplog seçkin resmi arşivi
2019: Ocak - Şubat - Mart - Nisan - Mayıs - Haziran - Temmuz - Ağustos - Eylül - Ekim - Kasım - Aralık